Kontakt

Firma Remontowo-Budowlana BUDMAX Construction - Dawid Makles

Koaczkowice 34
42-120 Miedno [sprawd na mapie]
woj. lskie

e-mail: biuro@budmax-construction.pl


NIP: PL. 574-183-43-79
Regon: PL. 241420824


tel. 510-714-214
e-mail: biuro@budmax-construction.ple-mail: biuro@budmax-construction.ple-mail: biuro@budmax-construction.pl


40714186

budmaxconstruction

REMONTUJEMY


Podejmujemy każde zlecenie remontu pomieszczenia zleconego przez klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie zlecenia.

BUDUJEMY


Posiadamy własny sprzęt i wysokiej klasy urzżdzenia, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować budowę domu na najwyższym poziomie.

WYKĄCZAMY


Specjalizujemy się pracach wykończeniowych. Swoją pracę zawsze wykonujemy rzetelnie, starannie i terminowo.
1


Sprawdź przybliżone koszty budowy lub remontu2


Odkupimy od Ciebie Twoje stare mieszkanie lub dom do remontu3


Zlecę profesjonalne projektowanie wnętrz4


Aktualnie poszukujemy: glazurników cieśli, monterów g-k

REALIZOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ PRACE SĄ GŁÓWNIE DOMY. SWOJE PRACE PRZEPROWADZAMY NA TERENIE CALEJ POLSKI JAK I U NASZYCH ZACHODNICH SĄSIADÓW
Drogi Użytkowniku, sprawdź w jaki sposób właściciel tej strony, czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych na terenie UE. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy że zapoznasz się z poniższymi informacjami.


JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?
Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jednocześnie jesteśmy Administratorem zbioru danych osobowych.
Kontakt w sprawie danych osobowych: zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy dostępny na tej stronie (w treści wpisz RODO).
Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić dalszy kontakt z nami.
Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych dwunastu miesięcy lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.